فروشگاه اینترنتی شوفاژ ایران، ارائه دهنده تجهیزات ساختمانی

فروشگاه اینترنتی شوفاژ ایران در سال 1395 با بیش از نیم قرن تجربه در زمینه تجهیزات ساختمانی تاسیس گردید. تجربه ما در کنار دانش به روز متخصصین موجب گردیده بهترین راهکار ها را در کمترین زمان ممکن برای شما فراهم نماییم. ما در شوفاژ ایران از مرحله طراحی تاسیات تا اجرای پروژه در کنار شما هستیم.

مجموعه شوفاژ ایران توانست در سال 67 نمایندگی انحصاری دیگ های چدنی آب گرم ام . آی . تری (M.I.3) از شرکت لوله و ماشین سازی ایران را اخذ کند . هم اکنون این شرکت با فعالیت ها و تلاش های خود توانسته است نمایندگی شرکت های شکوه الکتریک ، تهویه آذر نسیم ، تاش رادیاتور (سانیکا )، پمپ تهران ، صنایع حرارتی الوند ، دابو صنعت و گرین را دریافت کند . همچنین در حال حاضر با شرکت های خارجی همچون  کالفی ایتالیا (callefi)، چوال ایتالیا (cewal) و چیگو چین (chigo) فعالیت می کند و  همچنین موفق به اخذ نمایندگی منابع تحت فشار زیلمت ایتالیا (zilmet) شده است .

شرکت شوفاژ ایران علاوه بر فروش محصولات از سال 1398 دست به تولید منابع تحت فشار انبساط بسته و رادیاتور های

دکوراتیو استیل تحت عنوان برند HTM کرد و در راستای افزایش تولید ملی و اقتصاد مقاومتی گام برداشت .

مجموعه شوفاژ ایران در سال 95 به منظور خدمات دهی بیشتر و بهتر به شما و در راستای خریدی آسان تر توسط شما مشتریان عزیز در سراسر کشور تصمیم بر طراحی سایت گرفت تا بتواند ارتباط راحت تر و گسترده تری با مشتریان داشته باشد .

  • همواره پاسخگوی شما هستیم شماره تماس : 4-02188329460
  • آدرس فروشگاه: تهران، طالقانی ، بین مفتح و بهار ، پلاک 145
  • تلگرام
  • اینستاگرام
  • وبسایت