کاربر گرامی لطفا به موارد زیر جهت استفاده بهینه از خدمات و خرید محصولات و عضويت در وب سایت شوفاژ ایران به دقت ملاحظه فرمایید .

شرکت شوفاژ ایران منطبق با قوانين اينترنتی جمهوري اسلامی ايران و قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است . محصولات ارایه شده در وب‌سایت پیشگامان شوفاژ ایران از شرکت‌های معتبر با گارانتی اصلی خریداری شده است .

آدرس تلفن و ایمیل ‌هایی که مشتریان در پروفایل خود ثبت می‌کنند ، به عنوان تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتریان می باشد و  شرکت از طریق آن ها با مشتریان ارتباط می گیرند .

مسئولیت‌ مربوط به کیفیت ، گارانتی ، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش همه محصولات بر عهده شرکت اصلی و تولید کننده می باشد .

کاربران سایت برای خرید  باید دارای حداقل سن قانونی (18 سال) بوده یا از طریق والدین یا قیم قانونی خود اقدام به خرید از سایت نمایند .

ثبت و اقدام خرید به منزله قبول همه ی قوانین ما می باشد و مشتریان قبل از هر گونه اقدام یه خرید باید قوانین ما را مطالعه کرده و در صورت پذیرش همه ی این قوانین اقدام به خرید کنند .

توجه:

مشتری گرامی توجه نمایید ثبت سفارش شما به منزله خرید قطعی نمیباشد.  همکاران ما در اولین فرصت موجودی سفارشات شما را استعلام گرفته و با شما تماس میگیرند.

 

در چه شرایطی می توان مجصول خریداری شده از شوفاژ ایران توسط مشتری را برگرداند :

آسودگی و آرامش خاطر مشتریان شوفاژ ایران الویت شرکت شوفاژ ایران می باشد زیرا کوشیده است فضای مناسبی را برای مشتریان در طول فرایند خرید ایجاد کند تا بهترین انتخاب را داشته باشند  . با این حال به هر دلیلی مشتریان از محصول خود ناراضی بودند و قصد پس فرستادن محصول را داشتند ، شرایط زیر را مطالعه کنند :

– محصولی که توسط شوفاژ ایران به مشتریان عزیز فروخته می شود در شرایطی پس گرفته می شود که محصول استفاده نشده باشد و از کارتون خارج نشده باشد و متعلقات آن همراه محصول باشد .

–   در صورتی که امکان تشخیص مغایرت کالا بدون باز کردن بسته بندی وجود داشته باشد ، رسیدگی به در خواست مشتری در صورتی امکان پذیر است که  کالا از حالت اولیه و ارسال شده محصول خارج نشده باشد و کاملا داخل بسته بندی باشد .

– لوازم نصب و اتصالات به هیچ عنوان پس گرفته نمی شود .

– محصولاتی که قیمت آن ها روزانه تغییر میکند و طبق قیمت روز مشخص می شود پس گرفته نمی شود .

– در صورت خرابی کالا های داری گارانتی ، شرکت ارائه دهنده گارانتی مسئول می باشد و شوفاژ ایران هیچ مسئولیتی در این باره ندارد .

– در صورتی که بتوان محصولی را پس گرفت ، اگر کالای مرجوعه در تهران باشد فقط 24 ساعت و اگر شهرستان باشد فقط 48 ساعت بعد از فروش کالا می توان آن را پس گرفت .

– در صورتی که شرایط برگشت محصول وجود داشت هزینه برگشت کالا بر عهده خود مشتری می باشد .

 

راهنمای خرید و ثبت سفارش :

مشتریان محترم سایت ، برای ثبت سفارش ابتدا می توانید با ما تماس حصل فرمایید و برای انتخاب کالا از کارشناسان ما به صورت رایگان مشاوره دریافت نمایید تا بتوانید بهترین و مناسب ترین محصول را انتخاب کنید . در مرحله بعد موجودی و قیمت را از کارشناسان فروش ما استعلام بگیرید و سفارش خود را تکمیل کرده و ثبت کنید .

نحوه ثبت سفارش :

شما می توانید به 3 روش سفارش خود را ثبت نمایید . هم می توانید از طریق سایت سفارش خود را ثبت کنید هم در واتس اپ شوفاژ ایران درخواست خود را ثبت نمایید و هم می توانید به صورت حضوری به آدرس فروشگاه ما بیاید و خرید خود را انجام دهید .

در صورت ثبت  سفارش در سایت و واتس اپ  ، آدرس و شماره تلفن معتبر خود را ثبت نمایید .

توجه:

مشتری گرامی توجه نمایید ثبت سفارش شما به منزله خرید قطعی نمیباشد.  همکاران ما در اولین فرصت موجودی سفارشات شما را استعلام گرفته و با شما تماس میگیرند.